SMM Desteği Banner
SOSYAL MEDYA GÜCÜNÜ ARKANIZA ALIN

Yapılan araştırmalara göre; Türkiye’de 54 milyon sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır ve bu kullanıcılar, günde ortalama 2 buçuk saatlerini sosyal medya platformlarında geçirmektedirler.

Bu verilere bakıldığında; en etkili pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştiği alan olan sosyal medyada etkin olmamak bir işletme için kabul edilebilir bir durum değildir.

Bu dinamik dünyada yer almak, kurumunuz için önemli fırsatlar sunacaktır. SMM (Social Media Marketing / Sosyal Medya Pazarlama) alanında Datopya, sizlere kurumsal bir imaj sağlamayı hedeflemektedir. Firmanız için özel tasarlanmış içeriklerle gerçek kişilere ulaşıp, marka bilinirliğinizi arttırabilir, bu sayede pazarlama gücünüzü ve marka bilinirliğinizi çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. 

Sipariş Süreci

SMM Süreci
 1. İlgili telefon yada mail yolu ile ulaşır.
 2. Kendisine iletilen formu doldurarak talep ettiği hizmeti detaylıca belirtir. Örnek form doldurma videosu için tıklayınız.
 3. Tasarım çalışmalarına başlanır.
 4. Onay için müşteriye gönderilir.
 5. Revizyonlar yapılır ve nihai onay verilir.
 6. Ürün teslimi yapılır.

Tasarım ve İçerik Hizmetlerimiz

 • Logo Tasarımı: Bir logonuz yoksa veya var olan logonuzu güncellemek istiyorsanız, logo tasarım desteğinden faydalanabilirsiniz.
 • Logo Intro/Outro Video Tasarımı: Logonuzu çeşitli platformlarda ilgi çekici animasyon şeklinde paylaşmak, firmanıza profesyonel imaj kazandırmak isterseniz bu video konseptleri size göre. Örnek bir çalışmayı aşağıda inceleyebilirsiniz. 
 • Banner Tasarımı: Siteniz için, özel gün, kampanya veya duyurularda kullanılmak üzere banner tasarımları yapılmaktadır.
 • Blog İçeriği: Web sitelerinin trafiğini arttırmanın ve aramalarda üst sıralara çıkmanın bir diğer yolu blog içerik yayınlamaktır. Datopya trafiğinizi arttıracak, işinize uygun blog içerikleri üretebilmektedir. Eğer bir blog siteniz yok ise ve bir blog sitesi oluşturmak isterseniz iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. Datopya’nın blog sayfasını incelemek için tıklayınız.
 • Sunum Video Tasarımı: Ürün ve hizmetlerinizi özetleyen, size özel hazırlanmış sunum videolarıdır. Örnek bir çalışmayı aşağıda inceleyebilirsiniz;
 • Sosyal Medya Paketleri: Sosyal medya sayfalarınıza profesyonel imaj kazandırmak, daha fazla kitleye ulaşmak için size özel tasarlanmış paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Datopya’nın instagram paylaşımlarını inceleyebilirsiniz; 
Altın SMM Paketi
ALTIN  PAKET

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn gibi birçok sosyal medya platformunda paylaşabileceğiniz, firma ve organizasyonunuz için özel tasarlanmış içerik paketidir. İçerisinde;

 • Özel günler ve bayramlar için tasarlanmış içerikler.
 • Ürün/hizmet tanıtımının yer aldığı içerikler.
 • Kullanıcıların ilgisini çekecek, ilginç bilgilerin yer aldığı viral içerikler.

yer almaktadır. Paket 100 paylaşım içerir. Tarafınıza ulaşan form ile tasarım içeriğini belirleyebilirsiniz. 

Gümüş SMM Paketi
GÜMÜŞ PAKET

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn gibi birçok sosyal medya platformunda paylaşabileceğiniz, firma ve organizasyonunuz için özel tasarlanmış içerik paketidir.

İçerisinde;

 • Özel günler ve bayramlar için tasarlanmış içerikler.
 • Ürün/hizmet tanıtımının yer aldığı içerikler.

yer almaktadır. Paket 52 paylaşım içerir (Haftada bir paylaşım olacak şekilde ayarlanır). Tarafınıza ulaşan form ile tasarım içeriğini belirleyebilirsiniz. 

Diğer Hizmetlerimiz

Aşağıda ilgili sayfalara ulaşarak diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

WEB

Web Sitesi Tasarımı

SEO (Search Engine Optimization)

Arama Motoru Optimizasyonu

E-Ticaret

E-Ticaret Platformlarında Satış Desteği