Web Sitesi Tasarımı Banner
Dijital Dünyada Prestijli BİR Temsil HAKKINIZ

Web dünyası bugün gerçek dünyanın yadsınmaz bir parçası konumundadır. Birçok vizyoner firma, bu alanda çeşitli yatırımlar yaparak, daha fazla insana etkili bir biçimde ulaşmayı hedeflemektedir.

Bir web sitesi, firmanın imajı açısından büyük bir önem taşır. İlk kez kurulan bir temasta ki bu izlenim diğer tüm değerlendirmelerin temelini oluşturur. Datopya, bu etkinin gücünü önemseyerek hizmet vermektedir.

Size prestijli, estetik ve işlevsel bir site sunmayı hedefler. Tüm işlemleri şeffaf bir şekilde iş ortakları ile paylaşır ve temin edilen süreye, iş tanımına uygun bir biçimde iş teslimi gerçekleştirir. 

Sipariş Süreci

 1. İlgili telefon yada mail yolu ile ulaşır.
 2. Kendisine iletilen formu doldurarak talep ettiği siteyi detaylıca belirtir. Örnek form doldurma videosu için tıklayınız.
 3. Bir takvim oluşturulur.
 4. Çalışmalara başlanır.
 5. Belirlenen sürede iş tamamlanır.
 6. Revizyonlar yapılır ve nihai onay verilir.
 7. Site yayınlanır.

Site Türleri

Web Site Türleri

Tasarımı yapılan web siteleri genel olarak üç kategoriye ayrılmıştır:

 • Kurumsal Web Siteleri: Bir işletme veya organizasyonun, iletişim, ürün ve hizmet tanıtımı gibi ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış web siteleridir.
 • E-Ticaret Siteleri: E-ticaret altyapısına sahip, özelleşmiş web sitelerdir.
 • Medya Siteleri: Sürekli güncelleme yapılan, blog, yayın, habercilik gibi amaçlar için özelleştirilmiş sitelerdir.

Site İçerisinde ki Opsiyonlar

 • Multi Dil Özelliği: Birden fazla dilde yayın yapmayı sağlar. Bu dillerde hizmet verebilen firmalara tavsiye edilmektedir, aksi halde önerilmemektedir.
 •  Blog İçeriği: Bir web sitesinin, belirli konularda kullanıcıları bilgilendirecek içerik paylaşması sitenin trafiğini hatırı sayılır anlamda arttıracaktır. Örneğin mutfak dolabı imalatı yapan bir web sitesinin, mutfak dolaplarının bakımı ile ilgili içerik paylaşması birçok potansiyel müşteriyi bu sayfaya çekecektir. Datopya, SMM hizmeti başlığı altında firmalara özel, özgün blog içerikleri oluşturmaktadır.
 • E-Tahsilat Özelliği: Havale ve EFT’ye alternatif olarak kredi kartı ile ödeme almayı sağlayan bir tahsilat özelliğidir.
 • Anlık Mesajlaşma Özelliği: Sitede gezinen kullanıcıya anlık yardımcı olmayı sağlayan bir sohbet özelliğidir.
 • Toplu Mail Yönetimi: Profesyonel mail yönetimi ile müşterileri bilgilendirme özelliğidir.
 • Randevu Sistemi: Kullanıcıların belirli zamanlarda hizmet almasını sağlayan randevu sistemidir.
 • Reklam Özelliği: Haber veya blog gibi sitelerde reklam geliri elde etmek isteyenlere özel; web sitesinde reklam alanlarının oluşturulması, yönetilmesi işlemleridir. 

Diğer Hizmetlerimiz

İyi bir web sitesi, sosyal medya ve reklamlarla desteklenmelidir. Küresel ölçekte ki pazar potansiyeli düşünüldüğünde bu daha iyi anlaşılmaktadır. Aşağıda ilgili sayfalara ulaşarak konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

SEO (Search Engine Optimization)

Arama Motoru Optimizasyonu

SMM (Social Media Marketing)

Sosyal Medya Pazarlama

E-Ticaret

E-Ticaret Platformlarında Satış Desteği